Embassy 2009
 Opgave bij Cafe de Karre 0521-515393
 

Finale zondag 12 april de rodeloper om 16.00 en finales om 17.00

Uitslagen voorrondes

Deelnemers tot nu toe :
272

Hoogste Check tot nu toe
Heren : Silvester Paassen 156
Dames : Ilona Fleer  100

---------------------------------------------

Za 11 april 2009
 


Heren, door naar de finale:François Teeuwen &  Raymon Hoogmoed
Dames, door naar de finale: Geesje Haven
Deelnemers: 23

---------------------------------------------

Vr 10 april 2009
 



Heren, door naar de finale: Sander den Hartog, Sjack Brandsma & Andre Mintjes
Dames, door naar de finale: Miranda ten Wolde & Priet de Boer
Deelnemers: 47

---------------------------------------------

Do 9 april 2009



Heren, door naar de finale: Silvester Paassen & Rogier de Haan

Dames, door naar de finale: Ilona Fleer
Deelnemers: 24

---------------------------------------------

Di 7 april 2009

Heren, door naar de finale: Sjon de Bone &  Erik Klaver
Deelnemers: 18

---------------------------------------------

Di 31 maart 2009


Heren, door naar de finale: Bert Dokter & Ronald vh Hof
Deelnemers: 17

Dames, door naar de finale: Maryse v Arnhem
Deelnemers: 5

--------------------------------------------

Ma 30 maart 2009



Heren, door naar de finale: Henk Tukker & Harm Mol
Deelnemers: 17

Dames, door naar de finale: Louise Munsterman & Cindy Zeefat
Deelnemers: 12

---------------------------------------------

Ma 23 maart 2009



Heren, door naar de finale: Patrick Jansen & Wouter Klaver
                                                                                                                       
Deelnemers: 22

---------------------------------------------

Zo 22 maart 2009


 

Dames, door naar de finale: José de Vries
                                                                                                                       
Deelnemers: 5

---------------------------------------------

Za 21 maart 2009


 

Heren, door naar de finale: Michel Klarenberg   
                                                                                                                       
Deelnemers: 12

---------------------------------------------

Vr 20 maart 2009


 

Heren, door naar de finale: Harm Jan v Rosmalen   
                                                                                                                       
Deelnemers: 14

 

Dames, door naar de finale:     Antje Stelma & Femke Steur
                                                                                                                       
Deelnemers: 10

---------------------------------------------

Do 19 maart 2009


 

Heren, door naar de finale:     Raymon Dijkman
                                                                                                                       
Deelnemers: 14

 

Dames, door naar de finale:     Martina de Jong
                                                                                                                       
Deelnemers: 8

---------------------------------------------

Wo 18 maart 2009


 

Heren, door naar de finale:     Michel Jansen
                                                           Sebastiaans Bruins
Eervolle vermelding: Jan Lubbinge                                                               
Deelnemers: 18

---------------------------------------------

Ma 16 maart 2009


 

Heren, door naar de finale: Pieter Veter
                                                               
Deelnemers: 6

 


Heren

1. Pieter Veter

2. Michel Jansen
3. Sebastiaan Bruins
4. Raymon Dijkman
5. Harm-Jan v Rosmalen
6. Michel Klarenberg
7. Patrick Jansen
8. Wouter Klaver
9. Henk Tukker
10. Harm Mol
11. Bert Dokter
12. Ronald vh Hof
13. Sjon de Bone
14. Erik Klaver
15. Silvester Paassen
16. Rogier de Haan
17. Sander den Hartog
18. Sjack Brandsma
19. Andre Mintjes
20. François Teeuwen
21. Raymon Hoogmoed
 

 

 

 

 

Dames

1. Martina de Jong
2. Antje Stelma
3. Femke Steur
4. José de Vries
5. Louise Munsterman
6. Cindy Zeefat
7. Maryse v Arnhem
8. Ilona Fleer
9. Miranda ten Wolde
10. Priet de Boer
11. Geesje Haven

 

 

 

 

 

Meer info:
Finale 2008 Voorrondes 2008
Weetjes en uislagen afgelopen jaren
Foto's 2007 , 2006 en foto's 2005